OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Marina La Gomera

Marina La Gomera Mariny i przystanie na La Gomera
Marina La Gomera Mariny i przystanie na La Gomera
Marina La Gomera Mariny i przystanie na La Gomera

Najlepiej wyposażona przystań na La Gomera

We wschodniej części wyspy La Gomera znajduje się jej stolica, San Sebastián, gdzie jest również najlepiej wyposażona przystań na wyspie, położona tuż obok centrum miasta. Chodzi o Marinę La Gomera, która może pomieścić statki od 6 do 20 metrów długości na swoich 335 miejscach do cumowania. Wśród udogodnień oferowanych dla odwiedzających można wymienić stację benzynową, monitoring, punkt informacyjny o pogodzie oraz supermarket. Zanurzenie tej przystani waha się od 8 do 10 metrów.

Marina w pobliżu centrum miasta

Marina La Gomera oferuje także usługi stałego monitoringu i Internetu przez WiFi. Jeśli statek wymaga naprawy, każdy żeglarz może skorzystać z pochylni oraz wózka widłowego, aby umieścić łódź na przystani. Położenie tej mariny w bliskiej odległości od centrum miasta sprawia, że jest to idealne miejsce do zaopatrzenia łodzi przed kontynuowaniem podróży.

Isla La Gomera

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
335

335

10 m./ 5 m.

10 m./ 5 m.

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ