OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Buenavista Golf

Buenavista Golf, Pola golfowe na wyspie Teneryfa
Buenavista Golf, Pola golfowe na wyspie Teneryfa
Buenavista Golf, Pola golfowe na wyspie Teneryfa

Pole golfowe pomiędzy Oceanem Atlantyckim a masywem Teno

Buenavista Golf jest położone blisko niewielkiej miejscowości turystycznej Buenavista del Norte, na północnym zachodzie wyspy Teneryfa. To zaprojektowane w 2003 roku przez mistrza świata Severiano Ballesterosa pole golfowe wyznacza tor gry między obszarem chronionym masywu Teno i morzem. Leży ono tak blisko urwiska, że przy niektórych dołkach ma się wrażenie posyłania piłeczki z całej siły w kierunku Atlantyku. Buenavista Golf to pole do gry w golfa z oceanem w roli głównej.

Zagraj w golfa blisko morza na wyspie Teneryfa

Buenavista Golf znajduje się w pierwszej linii morza. Dlatego pięć dołków rozgrywa się przy szumie rozbijających się w niewielkiej odległości od greens fal. W zamian wymagana jest większa precyzja, aby nie zgubić piłki na dołkach 15 i 17. Między dołkami 9 a 18 znajduje się centralny staw z kaskadami, który tworzy bardzo przyjemne otoczenie. Z uwagi na dbałość o środowisko pole to zostało odznaczone nagrodą Premio Madera Verde 2006 i uzyskało certyfikaty ISO 14001 oraz 9001.

Isla Tenerife

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
18

18

72

72

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

ODKRYJ