El Cortijo Club de Campo

Jedno z najdłuższych pól golfowych na Wyspach Kanaryjskich w okolicy Telde
Położone na wschodzie wyspy Gran Canaria, w pobliżu miejscowości Telde, El Cortijo Club de Campo jest jednym z najdłuższych pól golfowych na Wyspach Kanaryjskich, a jego konstruktorami są Blake Stirling i Marco Martín, architekci z pracowni Global Golf Design. Pole zostało zbudowane według ich projektu na terenie dawnej kanaryjskiej posiadłości, zachowując oryginalny teren oraz ponad 600 stuletnich palm. Widok na ciągnące się przez trzy doliny z kilkoma stawami pole golfowe umiejscawia grę na tle unikalnego krajobrazu naturalnego tej wyspy.
Pole golfowe dla graczy o każdym handicapie na wyspie Gran Canaria
Konstrukcja pola El Cortijo Club de Campo wymaga od golfistów ogromnej koncentracji oraz gry strategicznej. Na każdym dołku może być nawet do sześciu tees, co pozwala zaliczyć wszystkie dołki graczom z różnych grup handicapowych. Liczące 18 dołków pole golfowe, par 72, o długości 6308 metrów zapewnia zróżnicowaną i bardzo wciągającą grę, zawsze jednak dostosowaną do poziomu zaawansowania gracza.
Even
72
Handicap
Hombres 28 / Mujeres 36
Hole number
18
Round time
-
Buggy
Accomodation
Catering
Club rental
Parking
School
Putting green
Localidad
Telde
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
2
258
13
262
10045