OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Wspólna wielka przygoda

Na Wyspach Kanaryjskich każdy dzień może być interesującą przygodą. Bujna roślinność, plaże, wulkany, wydmy, góry i morze pełne życia czynią z wysp idealną scenerię do przeżycia rodzinnej przygody. Zaś dzięki stabilnym temperaturom i nieograniczonej liczbie dni pełnych słońca, jest to możliwe w dowolnej porze roku, kiedy są szkolne wakacje.

Spacery po wydmach na grzbiecie wielbłąda, wspólne żeglowanie w poszukiwaniu wielorybów, poznawanie przyrody, całodniowe zabawy na plaży, odkrywanie gwiazd … Wyspy Kanaryjskie oferują tysiące atrakcji, które uczynią z twego rodzinnego wyjazdu niezapomnianą wyprawę.
Odwiedź z dziećmi Wyspy Kanaryjskie, a znajdziecie się w świecie pełnym magii, gdzie wyobraźnia ma wielką moc i wszystko jest jakby stworzone do zabawy. Siedem wysp pełnych przygód do przeżycia na łonie rodziny, gdzie najmłodsi poczują się jak legendarni bohaterowie. 

WIELKA RODZINNA PRZYGODA
/
Zabawa
dla małych i dużych
Wyspy Kanaryjskie dysponują szeroką ofertą centrów rozrywki i rekreacji, w których rodziny mogą wspólnie miło spędzić czas: ogrody botaniczne pozwalające poznać florę lokalną i egzotyczną, ogrody zoologiczne i akwaria, w których mali miłośnicy zwierząt poczują sią po królewsku, parki wodne z przyprawiającymi o zawrót głowy zjeżdżalniami dla bardziej odważnych i zabawnymi atrakcjami wodnymi dla każdego, a także wiele innych miejsc sprzyjających rodzinnej rozrywce. Wybór nie jest prosty.
Zoos
Parki rozrywki
/
Rodzinny dzień
na plaży
Spędzenie rodzinnego dnia na plaży to najlepszy sposób uszczęśliwienia każdego dziecka. Nieprzerwana zabawa na słońcu, od czasu do czasu kąpiel w morzu, budowanie zamków z piasku, smakowanie przepysznych lodów w cieniu palm... Większość plaż na Wyspach Kanaryjskich to idealne miejsca dla rodzin, wiele z nich oferuje wszelkie możliwe udogodnienia, w tym obecność ratownika.
Plaże dla dzieci
/
Nauka na
łonie przyrody
Najlepszym i najbardziej zabawnym sposobem cieszenia się zróżnicowaniem i oryginalnością krajobrazów Wysp Kanaryjskich jest pokonywanie niektórych z licznie występujących tu szlaków. Także rodzinnie. Te dawne drogi prowadzą przez obszary naturalne po pełnych magii ścieżkach, bardzo często krótkich, stosunkowo łatwych do pokonania i bezpiecznych. Bogactwo przyrodnicze wysp jest ogromne, a ich największe atrakcje, prawie zawsze, łatwo dostępne.

Na wszystkich siedmiu wyspach znajdziesz szlaki odpowiednie do pokonania ich w towarzystwie najmłodszych członków rodziny. Oto niektóre przykłady szlaków:
/
Komfort i
spokój
Mieszkańcy Wysp Kanaryjskich, bez względu na wiek, zwracają się do siebie jak do dzieci: „mi niño“ lub „mi niña“. Łatwo jest zdecydować się na podróż z dziećmi w miejsce zamieszkałe przez takie osoby. Ponad to, Wyspy Kanaryjskie zostały uznane jako ośrodki turystyczne komfortowe i bezpieczne. Poza rozległą infrastrukturą noclegowo-usługową, wyspy gwarantują także spokój wynikający z przebywania na terenie należącym do Unii Europejskiej, gdzie żyje się zgodnie z europejskimi standardami, a turyści mają dostęp do rozwiniętego systemu opieki zdrowotnej, w tym doskonale wyposażonego profesjonalnego pogotowia ratunkowego. Zaś uwielbienie jakim miejscowi mieszkańcy darzą dzieci pomaga w rozwiązywaniu wszelkich ewentualnych niedogodności czy problemów.