OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

ZABAWA

I SILNE

EMOCJE

Zabawie na Wyspach Kanaryjskich nigdy nie ma końca. Wystaw na próbę Twój puls zjeżdżając za pomocą emocjonujących zjeżdżalni, podnieś swoją adrenalinę do granic wytrzymałości jadąc zawrotną kolejką górską albo poczuj na własnej skórze emocje dalekiego zachodu. Ale jeśli preferujesz bardziej stateczną zabawę, masz również inne ciekawe opcje, takie jak zoo oraz wiele atrakcji kulturalnych.

/
PARKI
WODNE

Wyspy Kanaryjskie mogą pochwalić się stałym klimatem przez okrągły rok, ze średnią roczną temperaturą wynoszącą 20ºC. Bez względu na porę roku, w której odbędziesz podróż na Wyspy, będziesz mógł zjeżdżać z największą prędkością po emocjonujących kaskadach, ślizgać się na kręconych toboganach w parkach takich jak Aqua Park, Aqua Water Park czy Siam Park, będącym największym parkiem wodnym w Europie.

Zobacz parki wodne

/
PARKI
TEMATYCZNE

Niezależnie od tego czy podróżujesz z rodziną czy grupą przyjaciół, park tematyczny lub przygodowy zawsze jest doskonałym rozwiązaniem na spędzenie wolnego czasu. Możesz latać się nad rzekami za pomocą tyrolki, chodzić po mostach liniowych czy też podnieść poziom swojej adrenaliny do maksimum korzystając z atrakcji mechanicznych. W takich parkach jak Holiday World czy Angry Birds Parkemocjom nie ma końca!

Zobacz parki tematyczne

/
PARKI
ZOOLOGICZNE
I BOTANICZNE

Parki zoologiczne i botaniczne są najlepszym sposobem, aby rozerwać się podczas odkrywania fauny i flory naszej planety. Dlatego też, jeśli uwielbiasz naturę, na pewno zainteresują Cię takie parki jak Palmitos Park, Loro Park czy Oasis Park, gdzie można oglądać z bliska takie gatunki jak hipopotamy, słonie czy nawet smok z Komodo.

Zobacz parki zoologiczne

/
INNE
ATRAKCJE

Jeśli zostanie ci jeszcze trochę czasu, jest jeszcze wiele innych atrakcji. Możesz przemierzyć wulkaniczny krajobraz Lanzarote na koniu, odwiedzić miejsca na Wyspie przedstawione w miniaturze lub oglądać filmy pod najbardziej rozgwieżdżonym i najczystszych niebem w Europie. Na Wyspach Kanaryjskich na pewno nie wyczerpiesz wszystkich możliwości rozrywki.
Zobacz inne atrakcje