Puerto de Talavera

Historyczny port w Barlovento
Puerto de Talavera to prawdziwe dziedzictwo historyczne wyspy La Palma. Stąd w latach 40 wypłynęło wiele rodzin w poszukiwaniu lepszej przyszłości. Był to również port handlowy w XX wieku. Dzisiaj port wypełniają uśmiechy dzieci, gdyż pełni głównie funkcje rekreacyjną. W tym pięknym miejscu można wykąpać się w turkusowych wodach i podziwiać domy rybaków zbudowane na skałach.
Nadzwyczaj pięknie jest dotrzeć do tego portu przesmykiem, jednak trzeba zachować najwyższą ostrożność, jeśli morze jest wzburzone. Miejscowi spędzają w tym miejscu wakacje, w specjalnych domkach czy jaskiniach.
Parking
Solarium
Sin vigilancia
Oleaje moderado
Localidad
Barlovento

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości basenów naturalnych. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
5
9
262
10045