OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Monkey Park Tenerife

Monkey Park Tenerife Ogrody zoologiczne na Teneryfie
Monkey Park Tenerife Ogrody zoologiczne na Teneryfie
Monkey Park Tenerife Ogrody zoologiczne na Teneryfie

Zoo, w którym można karmić małpy w pobliżu Los Cristianos

Monkey Park Tenerife jest małym ogrodem zoologicznym położonym w pobliżu dużego kurortu turystycznego w Los Cristianos, na południu wyspy Teneryfy. To jedyny na Wyspach Kanaryjskich park wyspecjalizowany w małpach i wyróżnia się on możliwością wejścia do klatek w celu dotknięcia zwierząt i nakarmienia ich. Dlatego to zoo jest idealne, aby odkryć figlarny charakter lemurów i marmozet zwyczajnych. Dzieci są zachwycone, gdy wchodzą im na głowę, żeby zdobyć jedzenie.

Ogród zoologiczny gatunków naczelnych na Teneryfie

Wzdłuż przyjemnej trasy biegnącej ogrodem z ławkami położonymi w cieniu dla odpoczynku, Monkey Park pokazuje zróżnicowaną kolekcję małp. Oprócz gatunków naczelnych takich jak: lemury, różne odmiany marmozet lub szympansów, ma terrarium dla węzy i wiele egzotycznych ptaków takich jak: papugi ary, kakadu, a nawet tukany. Posiada również staw z krokodylami i żółwiami, nad którym można przejść drewnianym mostem. To inne zoo, doskonałe dla odwiedzenia z rodziną.

Isla Tenerife

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ

ODKRYJ