OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Lago Martiánez

Lago Martiánez Centra rozrywki na Teneryfie
Lago Martiánez Centra rozrywki na Teneryfie
Lago Martiánez Centra rozrywki na Teneryfie

Przepiękne baseny zaprojektowane przez Césara Manrique

Kompleks rekreacyjny Lago Martiánez (Jezioro Martiánez) położony jest w Puerto de la Cruz, w północnej części wyspy Teneryfa. Z niepowtarzalnymi widokami na morze i Teide, w kompleksie znajduje się również duże sztuczne jezioro otoczone basenami, szmaragdowe wody, ogrody, tarasy i restauracje. Park został zaprojektowany w połowie lat siedemdziesiątych przez znanego artystę Césara Manrique, który wykorzystał elementy tradycyjnej architektury i flory Wysp Kanaryjskich.

Rozrywka dla całej rodziny nad morzem

Uznane za Dobro Kultury w kategorii Ogrody Historyczne, Lago Martiánez zapewnia przestrzeń do wypoczynku dla wszystkich grup wiekowych. Cztery baseny przeznaczone są dla dorosłych, a inne trzy przystosowane są dla dzieci, wszystkie otoczone miejscami przeznaczonymi do opalania, wyposażonymi w hamaki i parasole. W kompleksie znajduje się kilka tarasów, kiosków, restauracji, a od 2006 r. również kasyno – wszystko, aby jeszcze bardziej uzupełnić idealny dzień w słońcu i morzu.

Isla Tenerife

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ

ODKRYJ