OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Forestal Park

Forestal Park Parki tematyczne na Teneryfie
Forestal Park Parki tematyczne na Teneryfie
Forestal Park Parki tematyczne na Teneryfie

Naturalne miejscem przygód i zabawy na La Esperanzie

Wspiąć się na najwyższe szczyty, wdychając zapach sosen i odkryć jak morze drzew spotyka się z oceanem… W sercu lasu w La Esperanza, w północnej części Teneryfy, znajduje się Forest Park, teren rekreacyjno-przygodowy, pozwalający na rozpoznawanie terenu za pomocą lian i tyrolek. Położony w rejonie starych drzew, jest wspaniałym miejscem, aby cieszyć się z alternatywnej rozrywki w kontakcie z naturą.

Park tematyczny w Paisaje Protegido de Las Lagunetas

Forestal Park jest największym parkiem tematyczno-przygodowym wykorzystującym drzewa znajdujące się na Wyspach Kanaryjskich. Teren rekreacyjny przeznaczony do turystyki aktywnej, znajdujący się w lesie z sosnami kanaryjskimi, jest idealnym miejscem, w którym można spędzić dzień w otoczeniu przyrody. Oferuje ponad 90 gier na wysokości, ścianę wspinaczkową, mosty tybetańskie oraz tyrolki, aby poczuć się młodo uprawiając nowe sporty na świeżym powietrzu. Park wyposażony jest w różne tory, które dopasowują się do osób w każdym wieku i formie fizycznej. Na terenie parku zaleca się zakładać długie spodnie i buty sportowe, aby doświadczenie było jak najbardziej komfortowe.

Isla Tenerife

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ

ODKRYJ