OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Castillo de San Miguel

Castillo de San Miguel Atrakcje turystyczne na Teneryfie
Castillo de San Miguel Atrakcje turystyczne na Teneryfie
Castillo de San Miguel Atrakcje turystyczne na Teneryfie

Uczta ze średniowiecznym na południu Teneryfy

W pobliżu Los Cristianos, na południowej części Teneryfy, znajduje się imponujący Castillo de San Miguel – Zamek Świętego Michała. Każdy, kto odwiedza to miejsce, może cofnąć się w czasie do średniowiecza, aby cieszyć się prawdziwym i autentycznym spektaklem, na który składają się turnieje i gry średniowieczne, podczas udziału w bankiecie. Najmłodsi domownicy będą zdumieni siłą koni i jasnością mieczy. Cała rodzina natomiast będzie dopingować rycerza reprezentującego ją w turnieju i śmiać się z wystąpień dwornego błazna zamku.

Występy i muzyka, aby noc była wesoła

Po zakończeniu turnieju i uczty, której stale przewodniczą hrabiowie zamku Castillo de San Miguel, goście przejdą do przestronnej sali baletowej – Salón de Baile. Występy baletowe, akrobatyczne i capoeira są powszechne w tej sali, w której muzyka odgrywa najważniejsze znaczenie. Odwiedzający Castillo de San Miguel przeżyją ekscytującą noc, pełną zabaw, którą trudno będzie zapomnieć. Nie ważne czy przyjdziesz w towarzystwie rodziny czy przyjaciół, dobra zabawa jest gwarantowana!

Isla Tenerife

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ

ODKRYJ