Casa de Los Balcones

Casa de los Balcones Atrakcje turystyczne na Teneryfie
Casa de los Balcones Atrakcje turystyczne na Teneryfie
Casa de los Balcones Atrakcje turystyczne na Teneryfie

Historyczny klejnot z rzeźbionymi drewnianymi balkonami i kanaryjskim patio

W historycznym centrum La Orotava, w północnej części wyspy Teneryfy, znajduje się klejnot architektury z XVII wieku, którego drewniane rzeźbione balkony i zdobienia z kwiatów przyciągają wzrok wszystkich odwiedzających. W jego wnętrzu odwiedzający odkryją piękny kanaryjski patio z widocznymi śladami typowego rzemiosła z Wysp Kanaryjskich, począwszy od produkcji wina, po hafty czy wyroby z wikliny. W pokojach można dowiedzieć się, w jaki sposób wytwarzane są tradycyjne produkty i uzyskać więcej informacji o tym, jak wyglądało życie przed dwustoma laty.

Poznaj tradycje w dworkach kanaryjskich

Naprzeciwko Casa de los Balcones – Domu z Balkonami można odwiedzić Casa del Turista – Dom Turysty, z przepięknymi widokami na wulkan Teide od strony patio i najsłynniejsze dywany z piasku, które każdego roku przygotowuje się podczas uroczystości w La Orotavie. Obok nich znajduje się imponująca Casa Lercaro z popularną kawiarnią i restauracją. Jest to idealne miejsce na odpoczynek w zakątku wypełnionym dworskim powietrzem.

Isla Tenerife

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ

ODKRYJ