OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Casa de Los Balcones

Casa de los Balcones Atrakcje turystyczne na Teneryfie
Casa de los Balcones Atrakcje turystyczne na Teneryfie
Casa de los Balcones Atrakcje turystyczne na Teneryfie

Historyczny klejnot z rzeźbionymi drewnianymi balkonami i kanaryjskim patio

W historycznym centrum La Orotava, w północnej części wyspy Teneryfy, znajduje się klejnot architektury z XVII wieku, którego drewniane rzeźbione balkony i zdobienia z kwiatów przyciągają wzrok wszystkich odwiedzających. W jego wnętrzu odwiedzający odkryją piękny kanaryjski patio z widocznymi śladami typowego rzemiosła z Wysp Kanaryjskich, począwszy od produkcji wina, po hafty czy wyroby z wikliny. W pokojach można dowiedzieć się, w jaki sposób wytwarzane są tradycyjne produkty i uzyskać więcej informacji o tym, jak wyglądało życie przed dwustoma laty.

Poznaj tradycje w dworkach kanaryjskich

Naprzeciwko Casa de los Balcones – Domu z Balkonami można odwiedzić Casa del Turista – Dom Turysty, z przepięknymi widokami na wulkan Teide od strony patio i najsłynniejsze dywany z piasku, które każdego roku przygotowuje się podczas uroczystości w La Orotavie. Obok nich znajduje się imponująca Casa Lercaro z popularną kawiarnią i restauracją. Jest to idealne miejsce na odpoczynek w zakątku wypełnionym dworskim powietrzem.

Isla Tenerife

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ

ODKRYJ