OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Rancho Texas Lanzarote Park

Rancho Texas Lanzarote Ogrody zoologiczne na Lanzarote
Rancho Texas Lanzarote Ogrody zoologiczne na Lanzarote
Rancho Texas Lanzarote Ogrody zoologiczne na Lanzarote

Jedyny ogród zoologiczny z basenami na Wyspach Kanaryjskich

W południowej części wyspy Lanzarote znajduje się Rancho Texas Lanzarote Park, jedyne zoo ze strefą basenów. Znane również jako Corral del Agua, to obszerny teren z atrakcjami wodnymi dla dorosłych i publiczności dziecięcej. W jego okolicy mieści się bar - restauracja, idealny, aby czegoś się napić w trakcie kąpieli. Ten ogród zoologiczny oferuje doskonały plan na niezapomniany dzień: zobaczyć mnóstwo dzikich zwierząt, skorzystać z pokazów i orzeźwić się w basenach oraz zjeżdżalniach.

Park wodny do pływania z uchatkami na Lanzarote

W Rancho Texas Lanzarote Park możliwe jest popływanie z uchatkami, kiedy nie biorą udziału w przestawieniu. W parku również jest biały tygrys stanowiący część wspaniałej kolekcji dzikich zwierząt. Dodatkowo, organizowane są zajęcia dla dzieci w atmosferze ‘Far West’, takie jak jazda na kucyku, poszukiwanie złota w osadzie indiańskiej lub przejazd canoe. A dla zjedzenia jest kilka restauracji, ale tylko w barze szybkiej obsługi można podziwiać wyjątkowy pokaz z lasso i kowbojskim biczem.

Isla Lanzarote

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ

ODKRYJ