OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Lanzarote a Caballo

Lanzarote a Caballo Atrakcje turystyczne na Lanzarote
Lanzarote a Caballo Atrakcje turystyczne na Lanzarote
Lanzarote a Caballo (Lanzarote on horseback) + Tourist attractions in Lanzarote

Lekcje jazdy konny dla całej rodziny w Lanzarote

Miłośnicy koni i jazdy konnej mogą cieszyć się ze swojego hobby również podczas wakacji na Lanzarote. Położony w południowej części wyspy, bardzo blisko Puerto Calero, ośrodek Lanzarote a Caballo (Lanzarote na Koniu) oferuje naukę jazdy konnej i wycieczki po wyspie dla całej rodziny. Znajduje się tutaj także plac zabaw Fort Apache oraz gospodarstwo, w którym maluchy mogą zbliżyć się do kucyków, kaczek i owiec, pośród innych zwierząt.

Wycieczki na wielbłądach i koniach w pustynnym krajobrazie

Wielbłądy to typowe zwierzęta występujące w krajobrazie Lanzarote. Centrum organizuje godzinne przejażdżki na garbie wielbłąda, podczas których można podziwiać pustynny krajobraz wyspy. Bez opuszczania Lanzarote a Caballo można również podjąć lekcje jazdy konnej, które organizowane są przez profesjonalnych monitorów. Dwugodzinne wycieczki są zarezerwowane dla najbardziej doświadczonych jeźdźców, którzy na grzbiecie tego pięknego zwierzęcia będą mogli podziwiać bardzo zróżnicowane i egzotyczne otoczenie.

Isla Lanzarote

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ

ODKRYJ