OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Lanzarote Aquarium

Aquarium Akwaria na Lanzarote
Aquarium Akwaria na Lanzarote
Aquarium Akwaria na Lanzarote

Akwarium do popływania z rekinami na Lanzarote

W Costa Teguise na wschodzie wyspy Lanzarote można popływać z rekinami w akwarium. Lanzarote Aquarium daje możliwość ponurkowania obok rekina wąsatego o długości metra osiemdziesięciu centymetrów i kilku rekinów bambusowych. To jest wyjątkowa okazja do zanurzenia się z gatunkami, które są bardzo trudne do spotkania na otwartym morzu. Te zajęcia zawsze są realizowane pod nadzorem ekspertów i można je wykonać bez żadnego wcześniejszego przygotowania czy dyplomu.

Zwierzęta morskie w centrum handlowym w Costa Teguise

Lanzarote Aquarium posiada 33 obiekty z setkami gatunków morskich, począwszy od niektórych typowych dla Wysp Kanaryjskich - muren i egzemplarzy okoniowców po tropikalne takie jak pustelnik i ryby nemo. Szklany tunel przechodzi przez jedne ze zbiorników, dlatego rekiny, żółwie i raya pływają w odległości kilku centymetrów od głów odwiedzających. Ponadto, w interaktywnych akwariach można pogłaskać niektóre gatunki takie jak np. rozgwiazdy. To wyjątkowy sposób na poznanie przyrody morskiej na Lanzarote.

Isla Lanzarote

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ

ODKRYJ