OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Maroparque

Maroparque Ogrody zoologiczne na La Palma
Maroparque Ogrody zoologiczne na La Palma
Maroparque Ogrody zoologiczne na La Palma

Jedyny pionowy ogród zoologiczny na Wyspach Kanaryjskich

Maroparque jest bardzo oryginalnym ogrodem zoologicznym. Położonym w górnej części wąwozu w Breña Alta, we wschodniej części wyspy La Palma, jest jedynym pionowym ogrodem zoologicznym pośród wszystkich Wysp Kanaryjskich. Ma bardzo przyjemną trasę przechodzącą w cieniu ogrodu botanicznego. Droga opada pochyłością utworzoną przez drewniane mosty i wybrukowane drogi. Ale co najciekawsze prowadzi ona przez klatki ptaków, w ten sposób papugi latają wokół głów zwiedzających.

Egzotyczne zwierzęta w wąwozie na La Palma

Maroparque posiada kolekcję wyjątkowych zwierząt pochodzących z całej świata, jak na przykład japońską kurę o piórach tak białych, że wydaje się pluszową, albo niewielką małpkę o czarnym futrze i żółtych łapach. Są również kangury albinosy, oprócz mnóstwa ryb, ptaków, gadów i ssaków w zoo o imponujących widokach na wąwóz. Jedna rada: jeżeli dokona się rezerwacji w tutejszej restauracji na początku wizyty na jej zakończenie nie trzeba czekać na posiłek.

Isla La Palma

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ

ODKRYJ