OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Park Wodny Oasis Lago Taurito

Oasis Lago Taurito Parki wodne na Gran Canaria

Hotel z parkiem wodnym na Gran Canaria

Oasis Lago Taurito jest idealny dla relaksu i rozrywki, gdyż jest on jednym parkiem wodnym wewnątrz hotelu. Paradise Lago Taurito Hotel posiada pełną gamę usług z dodatkami dla zakwaterowania rodzin, a jego park wodny jest wspaniały dla najmłodszych z uwagi na jego zabawne atrakcje. Położony w pierwszej linii plaży w pobliżu Puerto de Mogán, na południu tej wyspy, jest on doskonały dla zregenerowania sił i naładowania energii na urlopie.

Słona woda dla rozrywki i wody termalne dla relaksu

W Mogán mieści się jedyny park wodny o słonej wodzie na Wyspach Kanaryjskich. Oferuje mnóstwo zjeżdżalni do ślizgania, wspinania i huśtania, wszystko to pachnące morzem. Również posiada on w pobliżu wiele usług takich jak restauracje, bary i sklepy, a nawet siłownię i tereny sportowe dla uprawiania tenisa lub padel. A dla pełnej odnowy i zapomnienia o całym Bożym Świecie jest on uzupełniony o centrum odnowy biologicznej i spa z wodami termalnymi. Oasis Lago Taurito to czysta rozrywka dla dzieci przy pełnym relaksie rodziców.

Isla Gran Canaria

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ

ODKRYJ