OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Mundo Aborigen

Mundo Aborigen Atrakcje turystyczne na Gran Canarii
Mundo Aborigen Atrakcje turystyczne na Gran Canarii
Mundo Aborigen Atrakcje turystyczne na Gran Canarii

Park tematyczny pozwalający odkryć życie Aborygenów

W południowej części wyspy Gran Canarii, w otoczeniu wąwozu Fataga w samym Parku Naturalnym Ayagaures, znajduje się jest park tematyczny Mundo Aborigen (Świat Aborygenów), poświęcony historii i kulturze na Wyspach Kanaryjskich. Dzięki rekonstrukcjom codziennych scen i ponad stu figurom rzeczywistych rozmiarów, odwiedzający park zobaczą na własne oczy, jak wyglądało życie pierwszych mieszkańców archipelagu.

Muzeum na wolnym powietrzu w zapierających dech w piersiach krajobrazach Gran Canarii

Wspaniałe krajobrazy wąwozu Fataga to idealne miejsce do umieszczenia tego muzeum na świeżym powietrzu, w których można odkryć tajemnice kultury Aborygenów, ciesząc się zarazem przecudnymi widokami i wspaniałą pogodą. Dzieci, w otoczeniu przyrody, mogą bawić się z psami, świniami i kozami zamieszkującymi Mundo Aborigen, a dorośli odbyć podróż w czasie i dowiedzieć się, jak wyglądało życie na Wyspach Kanaryjskich ponad 2000 lat temu.

Isla Gran Canaria

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ

ODKRYJ