OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Holiday World

Holiday World Parki tematyczne na Gran Canarii
Holiday World Parki tematyczne na Gran Canarii
Holiday World Parki tematyczne na Gran Canarii

Park rozrywki w Maspalomas

Holiday World znajduje się w południowej części wyspy Gran Canarii i jest idealnym miejscem dla najmłodszych. Oferuje wiele atrakcji i zajęć dla dzieci, takich jak przejażdżka na kucykach, widowisko papug, a także kino 4D. Dla starszych jest diabelski młyn, z którego rozpościera się widok na cały ośrodek turystyczny w Maspalomas. Położenie w centrum handlowym zapewnia dostęp do barów i restauracji, gdzie można coś przekąsić. Tutaj dzieci świetnie spędzają czas bawiąc się z rodzicami przez cały dzień.

Zabawy dla dzieci na wyspie Gran Canarii

Holiday World zapewnia atrakcje dla wszystkich grup wiekowych. Małe dzieci mogą cieszyć się z karuzeli, samochodzików zderzających i basenu z piłkami. Starsze preferują dreszcz emocji, który zapewni przejażdżka na diabelskim młynie bądź Sky Drop, z którego można skoczyć z wysokości 20 metrów. Pod koniec dnia nie ma nic lepszego niż gra w kręgle oraz przekąska w postaci hot doga – zakończenia dnia w iście amerykańskim stylu. A jeśli dorośli wolą siłownię lub spa, mogą skorzystać z usług animatorów, którzy ciekawie zorganizują czas dzieciom.

Isla Gran Canaria

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ

ODKRYJ