OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Cocodrilo Park

Cocodrilo Park Ogrody zoologiczne na Gran Canaria
Cocodrilo Park Ogrody zoologiczne na Gran Canaria
Cocodrilo Park Ogrody zoologiczne na Gran Canaria

Widowisko edukacyjne z krokodylami w Agüimes

Położony w południowo-wschodniej części wyspy Gran Canaria w pobliżu Agüimes, Cocodrilo Park oferuje zaskakujący pokaz z krokodylami, w takcie którego są one karmione na żywo w celu pokazania siły ich szczęk, podczas gdy jeden z pracowników oprowadza młode zwierzę, aby publiczność mogła je pogłaskać. O charakterze zasadniczo edukacyjnym ten pokaz służy głównie w celu wyjaśnienia zwyczajów tych zwierząt, które żyły wspólnie z dynozaurami. A ponieważ jest to również prywatne schronisko dla zwierząt pieniądze z biletów w całości przekazywane są dla opieki nad nim.

Ogród zoologiczny gadów na Gran Canaria

Z 300 nilowymi krokodylami, jeden z nich aż pięciometrowy, Cocodrilo Park oferuje wyjątkową ich kolekcję na Wyspach Kanaryjskich. Oprócz tygrysów, jeleni i węży są również papugi, które mają swój własny pokaz. A jeżeli odwiedzający goście chcą się chwilę rozerwać karmiąc małpy w restauracji można zakupić różne owoce i banany. Zoo posiada bezpłatny autobus we wtorki, czwartki i niedziele, który wyjeżdża z kurortu turystycznego Maspalomas.

Isla Gran Canaria

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ

ODKRYJ