El Estanque Dorado

El Estanque Dorado Spa i ośrodki talasoterapii na Teneryfie
El Estanque Dorado Spa i ośrodki talasoterapii na Teneryfie

Spa w postaci tajskiej świątyni na Teneryfie

Do spa Hotelu Royal Garden Villas prowadzą nas okazałe, wyrzeźbione w drewnie, drzwi pochodzące z tajskiej świątyni. Choć niewielkich rozmiarów, Estanque Dorado na południu Teneryfy, posiada niezwykły czar. To co znajduje się wewnątrz nazywa się magią, wyjątkową i dyskretną, ale jednak magią. Delikatne światło oświetla wapienny basen - wykładnik największego luksusu - otoczony klasyczną kolumnadą i cichymi strumieniami. Romantyczna atmosfera pozwala na podjęcie decyzji, który masaż, zabieg kosmetyczny twarzy czy rytuał wybrać po skorzystaniu z term.

Rytuał Królowej Kleopatry w sali spa z kolumnami salomonowymi

Z niesamowitego basenu spa przechodzimy do niemniej atrakcyjnej wanny z kolumnami salomonowymi, aby skorzystać ze wzmacniającej ciało kąpieli Talaso lub wygładzającej skórę kąpieli Cytrusowej. Miłośnicy produktów firmy Alquimia z pewnością wybiorą rytuał Królowej Kleopatry, który masuje ciało olejkiem tej hiszpańskiej marki. Jest wiele zabiegów kosmetycznych twarzy, ale nie można się oprzeć proponowanej siedemdziesięciominutowej alternatywie dla botoksu, a także pakietom estetyki dla panów oraz specjalnym dla kobiet w ciąży i dla dwojga.

Isla Tenerife

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

POZNAJ TUTAJ DOŚWIADCZENIA INNYCH PODRÓŻNYCH.

ODKRYJ