Vitanova Spa

Vitanova Spa Spa i ośrodki talasoterapii na Lanzarote

Spa z wodą morską w Playa Blanca

Bardzo blisko najbardziej pożądanej części wybrzeża Lanzarote – plaży Papagayo – znajduje się ponad 1000 metrów kwadratowych, gdzie zapomnisz o stresie, nadasz tonu mięśniom i poprawisz krążenie. Spa Vitanova, ośrodek propagujący korzyści talasoterapii i wchodzący w skład Dream Gran Castillo Resort w Playa Blanca, na południu wyspy, posiada wszystko, byś wyszedł stamtąd jak nowy: basen termalny z wodą morską, saunę i wannę z hydromasażem, okłady ciała, zabiegi kosmetyczne twarzy i kompletną kartę masaży.

Zabieg Cocoon poprawiający kondycję skóry

Sekwencja zabiegów obejmuje zamoczenia w zimnej i w ciepłej wodzie basenu termalnego, małego krytego jeziora, oświetlanego półkolem pionowych okien. Spokojna muzyka i zapachy otaczające gabinety zachęcają do poddania się któremuś z zabiegów: zabieg na twarz z kawiorem ma silne działanie przeciwzmarszczkowe, a zabieg zimnymi bandażami przynosi ulgę nogom. Szczególnie skuteczny Cocoon odnawia skórę, dzięki peelingowi, masażowi z kremem nawilżającym i okładowi ciała.

Isla Lanzarote

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

POZNAJ TUTAJ DOŚWIADCZENIA INNYCH PODRÓŻNYCH.

ODKRYJ