Thalasso Center and Princesa Yaiza

Thalasso Center Princesa Yaiza Spa i ośrodki talasoterapii na Lanzarote

Basen z tysiąca i jednej nocy w spa położonym w Playa Blanca

Gwiaździste niebo, które choć nim nie jest tak właśnie wygląda, oraz ogromny basen z wodą morską i podwodną muzyką zwany „Tysiąc i jedna noc”, który odtwarza atmosferę słynnej baśni, są bezdyskusyjnymi bohaterami Thalasso Center Princesa Yaiza. To nowoczesne spa, położone na południu Lanzarote z widokiem na plażę Dorada, posiada 50 gabinetów do zabiegów mokrych i suchych, pomieszczenia relaksacyjne, łaźnię turecką i herbaciarnię. Prawdziwa oaza dla zmysłów, która daje wytchnienie ciału i pozwala uwolnić umysł.

Orientalne masaże i zabiegi dla dwojga

O ile lista metod z wykorzystaniem wody morskiej jest optymalna, uwagę zwraca możliwość wyboru płci masażysty, aby skorzystać z szerokiej gamy masaży orientalnych - mocnej strony ośrodka - lub ayurwedycznych. Jakość zabiegów kosmetycznych twarzy posiada gwarancję marek takich jak Carita i Thalion, zaś aromaterapia, luksusowej firmy brytyjskiej Aromatherapy Associates. Oprócz zabiegów mikropigmentacji, doradztwa w dziedzinie urody czy nowatorskiej światłopunktury, dostępne są rytuały dla dwojga, takie jak kuszący Raj Yaizy, tak relaksujący, że przeniesie cię w odległe krainy.

Isla Lanzarote

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

POZNAJ TUTAJ DOŚWIADCZENIA INNYCH PODRÓŻNYCH.

ODKRYJ