Spa Hesperia Lanzarote

Spa Hesperia Lanzarote Spa i ośrodki talasoterapii na Lanzarote
Spa Hesperia Lanzarote Spa i ośrodki talasoterapii na Lanzarote

Basen termalny z marmurowymi łukami w Puerto Calero

Basen otoczony z obu stron rzymskimi łukami pokrytymi marmurem przyczynia się do stworzenia przytulnej i kameralnej atmosfery, sprawiającej, że spa w Hotelu Hesperia Lanzarote jest tak wyjątkowe. Relaksujące otoczenie, z dominacją ciepłych barw, tego spa usytuowanego na południu wyspy w miejscowości turystycznej Puerto Calero, otwiera bramy do świata doznań: bicze do masażu pleców, jacuzzi z zimną i ciepłą wodą, okrągłe prysznice z biczami wodnymi i łaźnia turecka. Ekscytująca półtoragodzinna podróż, działająca tonizująco na ciało i umysł.

Centrum Sport-In dla sportowców i romantyczne kąpiele dla dwojga

Od wrażeń w spa po uwalnianie endorfin w Sport-In, centrum przystosowanym dla osób preferujących sport. Ekskluzywne pakiety, specjalne menu oraz indywidualne doradztwo w czasie aktywnych wakacji, z których czerpie się przyjemność na siłowni czy też nurkując, uprawiając jogę albo kajakarstwo. Odmienne, i na dodatek sugestywne, są też kąpiele złote lub cynamonowe, z wykorzystaniem olejków - afrodyzjaków, jakich używa się podczas kąpieli romantycznych czy programów dla par, o wiele bardziej ekscytujących niż masaże z użyciem gorącej czekolady czy tybetańskich mis.

Isla Lanzarote

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

POZNAJ TUTAJ DOŚWIADCZENIA INNYCH PODRÓŻNYCH.

ODKRYJ