Thalasso Gloria San Agustin

Thalasso Gloria San Agustín Spa i ośrodki talasoterapii

Talasoterapia i uroda na zamówienie w San Agustín

Promienie słoneczne przenikają przez szyby imponującej i awangardowej kopuły zygzakowej zwieńczającej Thalasso Gloria San Agustín, największy środek talasoterapii w Europie. Ten fantastyczny i nowoczesny budynek, zajmujący ponad 7000 metrów kwadratowych przeznaczonych do realizacji programów dietetycznych i zabiegów estetycznych w oparciu o morskie składniki aktywne prestiżowej firmy Thalgo, zajmuje boczne skrzydło Hotelu Gloria Palace San Agustín, położonego na południu wyspy Gran Canaria, kilka minut drogi od Maspalomas.

Bąbelkowa kąpiel w basenie odnowy biologicznej

Największy klejnot ośrodka nosi nazwę „Odnowy biologicznej” i wychodzi na zewnątrz, na słońce. Ten ogromny basen z biczami wodnymi, dozwolony dla osób powyżej 15 lat, posiada strumienie wody morskiej masujące całe ciało, kaskady oraz ławeczki perełkowe. Z dużego basenu przejdziemy do cieplutkiej wody (37 stopni Celsjusza) w pozostałych czterech, albo na siłownię czy też do sauny. Nie brakuje też zachęcających zabiegów w gabinetach: masaże relaksacyjne, peelingi z użyciem olejków eterycznych albo okłady z czekolady.

Isla Gran Canaria

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

POZNAJ TUTAJ DOŚWIADCZENIA INNYCH PODRÓŻNYCH.

ODKRYJ