Roca Negra Hotel & Spa

Roca Negra Hotel & Spa Spa i ośrodki talasoterapii na wyspie Gran Canaria

Spa z salą do unoszenia się na wodzie w Agaete

Współczesne, minimalistyczne i bardzo eleganckie spa Hotelu Roca Negra, mimo niewielkiego rozmiaru, posiada wszystko, co konieczne, by wyjść z niego w pełni odnowionym. Położone w północno-zachodniej części wyspy Gran Canaria, w zachwycającym miasteczku Agaete, spa jest całkowicie połączone z tym dyskretnym czterogwiazdkowym hotelem luksusowym. Jedna z jego największych atrakcji kryje się w sali do unoszenia się na wodzie: absolutny relaks i magiczne uczucie nieważkości, w rytmie spokojnej muzyki i w przyjemnej temperaturze.

Sala relaksacyjna i prysznice Vichy w nowoczesnym hotelu

Nowoczesność hotelu jest szczególnie widoczna w jego spa. Jego pofalowane linie w kolorze błyszczącej, zniewalającej bieli, obejmują wspaniały basen termalny, salę relaksacyjną - udekorowaną pięknymi pejzażami i wypełnioną łóżkami wodnymi -, tonizujące prysznice Vichy, saunę, łaźnię turecką i hammam. Lista programów odnowy jest jeszcze dłuższa. Od orientalnych rytuałów po zabiegi antyoksydacyjne, masaże odmładzające bądź okłady z błota i czekolady. Nie mniej atrakcyjne są egzotyczne „kaprysy”: „Tysiąc i Jedna Noc” obiecuje pobudzić zmysły mistycznymi esencjami.

Isla Gran Canaria

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

POZNAJ TUTAJ DOŚWIADCZENIA INNYCH PODRÓŻNYCH.

ODKRYJ