Gloria Thalasso Amadores

Gloria Thalasso Amadores Spa i ośrodki talasoterapii

Spa z widokiem na plażę w Amadores

Pożegnanie się ze stresem podczas masażu shiatsu na łóżku pod gołym niebem, z szumem morza w tle i widokiem na zachwycającą plażę w Amadores, jest luksusem, którego nie można pominąć w Gloria Thalasso Amadores. Ten fantastyczny ośrodek talasoterapii, mieszczący się w Hotelu Gloria Palace Amadores, w południowo-zachodniej części wyspy Gran Canaria, zajmuje 1800 metrów kwadratowych, na których błyszczy stymulujący basen odnowy biologicznej: relaksujące termy z wodą morską, biczami i ławeczkami perełkowymi.

Zabiegi w gabinetach i sala relaksacyjna z awangardowym wzornictwem

Z tego termalnego raju, dzięki wysokim przeszkleniom, widać wybrzeże. Po kąpieli termalnej można wskoczyć do ciepłego i zimnego basenu, udać się na siłownię ozdobioną muralami z graffiti lub zanurzyć się w świecie zabiegów na życzenie, przeprowadzanych w 30 gabinetach. Okłady z alg, peeling z użyciem czekolady, aloesu lub kwiatów, masaże orientalne i ayurwedyczne, akupunktura - zawsze na zapisy - czy po prostu chwile kontemplacji w sali relaksacyjnej o niezaprzeczalnie awangardowym klimacie.

Isla Gran Canaria

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

POZNAJ TUTAJ DOŚWIADCZENIA INNYCH PODRÓŻNYCH.

ODKRYJ