Corallium Thalasso Villa del Conde

Corallium Thalasso Villa del Conde Spa i ośrodki talasoterapii na wyspie Gran Canaria
Corallium Thalasso Villa del Conde Spa i ośrodki talasoterapii na wyspie Gran Canaria

Suity w ośrodku talasoterapii w Maloneras

Pomiędzy morzem i nowoczesnym Lopesan Villa del Conde Resort, położonym w Meloneras na południu wyspy Gran Canaria, wyłania się fantastyczne spa. Dzięki nieskazitelnemu, regularnemu wzornictwu i supernowoczesnym wnętrzom Corallium Thalasso Villa del Conde zapewnia czarowne chwile w Ocean View Suites. Te prywatne kwatery z miejscem do opalania się i basenami wypełnionymi morską wodą nadają się doskonale do podarowania sobie kąpieli „Oceaniczny Raj”: godzina w jacuzzi dla dwojga, wspaniałe widoki na morze i francuski szampan Moët & Chandon.

Przygoda Thalasso w spa nad brzegiem morza

Okrągły basen z wodą morską o różnych temperaturach, z bezpośrednim widokiem na ocean - tylko przeszklenia oddzielają go od zewnątrz - oferuje Przygodę Thalasso, sekwencję zabiegów w termach, uzupełnioną łaźnią parową, fińską sauną, chwilą w basenie do unoszenia się na wodzie i dowolnym masażem. Przyogrodach znajdują się pawilony, gdzie można skorzystać z aromatycznych pryszniców lub wdychać słoną wodę, choć prawdziwym luksusem jest zamknięcie oczu na tarasie i odczuwanie dotyku słońca i bryzy morskiej.

Isla Gran Canaria

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

POZNAJ TUTAJ DOŚWIADCZENIA INNYCH PODRÓŻNYCH.

ODKRYJ