Lanzarote Golf

Lanzarote Golf, Pola golfowe na wyspie Lanzarote
Lanzarote Golf, Pola golfowe na wyspie Lanzarote
Lanzarote Golf, Pola golfowe na wyspie Lanzarote

Zagraj w golfa w odległości kilku minut od lotniska na Lanzarote

Lanzarote Golf jest położone na wyspie Lanzarote, w odległości zaledwie dziesięciu minut od lotniska oraz blisko dużego ośrodka turystycznego Puerto del Carmen. To zorientowane w kierunku morza pole, zaprojektowane przez uznanego architekta pól golfowych Rona Kirby’ego, idealnie wkomponowuje się w krajobraz charakterystyczny dla południa wyspy Lanzarote. Skonstruowany na naturalnych rampach obszar gry spoczywa na łagodnie pofałdowanym terenie, harmonizując z widokiem na Ocean Atlantycki oraz wyspę Fuerteventura.

Pole golfowe przystosowane do każdego handicapu na wyspie Lanzarote

Lanzarote Golf jest polem typu link, z szerokimi fairways i rozległymi greens, co gwarantuje wygodne rozgrywanie w każdej grupie handicapowej. Posiada ono cztery dołki par 3, cztery dołki par 5 oraz dziesięć dołków par 4 na pofałdowanym terenie i zachowuje stare kamienne mury, które ograniczały kiedyś ten obszar. Chociaż na dołku 3 par 3 wiatr może utrudnić uderzenie, przy dołku 7 par 5 może okazać się pomocny, o ile zawieje od północy.

Isla Lanzarote

Dla zapoznania się z całą dostępną i zaktualizowaną informacją ma temat rozkładów jazdy, rezerwacji, lokalizacji i danych kontaktowych przejdź do oficjalnej strony internetowej.

PRZEJDŹ DO STRONY INTERNETOWEJ
18

18

72

72

36,4

36,4

_sí

_sí

_sí

_Sí

4.30 horas

4.30 horas

_Sí

ODKRYJ